Czy noszenie pampersów dla dorosłych to wstyd?

pampersów dla dorosłychCoraz większa liczba dorosłych zmaga się z problemem nietrzymania moczu i to w dość zaawansowanym stopniu. Niekiedy jest to aż tak dokuczliwe, że muszą nosić pampersy dla dorosłych, ponieważ nie potrafią nad tym zapanować. Nietrzymanie moczu zwykle kojarzy się z mokrą bielizną, która często przesiąka i doprowadza nawet do zamoczenia spodni. Mokra plama w tak intymnym miejscu jest jednoznaczna, a to z kolei wzbudza wstyd. Dlatego każdy, kto cierpi na tę dolegliwość, stara się za wszelką cenę zataić ją.

W tym celu mogą właśnie posłużyć pieluchomajtki. Wiadomo jednak, że są nieco grubsze od zwykłej bielizny, więc nie zaleca się noszenia ich z obcisłą odzieżą. W tym przypadku warto zastanowić się nad innymi produktami jak na przykład majtki chłonne. Te są zdecydowanie bardziej dyskretne. Z jednej strony może i pieluchomajtki dla dorosłych są powodem do wstydu, ale z drugiej zaś lepiej je nosić i mieć suche spodnie, niż wciąż mokre plamy, czemu zwykle towarzyszy nieprzyjemny zapach.

Wszystkie pieluchy dla dorosłych są wykonane w taki sposób, aby zapewniały komfort i higienę. Przede wszystkim pochłaniają mocz i zarazem nieprzyjemny zapach. W związku z tym nie ma nic wstydliwego w noszeniu takich rzeczy. Zdecydowanie gorszy wstyd by był, gdyby ktoś zauważył mokre plamy. Takie pampersy czy pieluchy z jednej strony obniżają wartość człowieka, ale z drugiej zaś dają poczucie bezpieczeństwa i zwiększają ochronę. To dla takich osób jest jednak ważniejsze. Dobrze wykonane pampersy jak np: wcale nie są zbyt dokuczliwe

  Właściwości emolientów
Previous post Płytki do każdego pomieszczenia
Next post Idealny dystrybutor do biura a do domu