Kiedy stosować Genactiv Colostrum?

Prawidłowy rozwój niemowląt dla wszystkich rodziców jest czymś najistotniejszym. Perspektywa każdego człowieka zmienia się, kiedy staje się odpowiedzialny za życie kogoś innego, zwłaszcza istoty najsłabszej, która sama nie może się o siebie zatroszczyć. Od pierwszych dni dzieci dbamy o to, by były zdrowe, a ich rozwój był prawidłowy. Możemy to robić przede wszystkim zapewniając właściwe odżywianie, odzież i higienę. W późniejszym okresie staramy się również dbać o przebywanie na świeżym powietrzu czy podawanie odpowiednich witamin. Na zdrowy rozwój dzieci wpływ może mieć również mleko klaczy, a właściwie pozyskiwane na jego bazie produkty – Colostrum Ganectiv i Colostrum Bovinum.

Mleko klaczy i krów w okresie laktacji posiada duże stężenie dobroczynnych składników, które możemy bezpiecznie podawać dzieciom. Ich działanie będzie stymulować prawidłowy rozwój dziecka, pozytywnie wpłynie na odporność i wiele układów małego organizmu. Działanie Colostrum jest bowiem wieloaspektowe. Mleko klaczy bogate jest w wiele mikro- i makroelementów, które odpowiadają za zdrowy i prawidłowy rozwój źrebiąt, ale pozytywne działanie produktów na jego bazie zaobserwowano u ludzi i innych zwierząt. Ważne jednak, by było ono odpowiednio przechowywane, by zachowało swoje właściwości.

O tym, jak pozyskuje się dobroczynne substancje z mleka karmiących klaczy i krów, przeczytasz na stronie producenta. Działanie Colostrum jest bardzo szerokie. Może być ono stosowane zarówno u dzieci, jak i dorosłych.

  Leczenie cery trądzikowej
Previous post Czy warto stosować Colostrum Genactiv?
Next post Pomysł na ścianę w kuchni – płytki Tubądzin