Stół do jadalni

Stół do jadalni z marmurowym blatem do jadalni

Odporny i trwały marmur to kamień, który wyróżnia się jako luksusowy materiał o niepowtarzalnym pięknie. Elegancki i szlachetny, świetnie sprawdzi się jako blat stołu w jadalni. Ekstrawagancki i ponadczasowy stół marmurowy, ujawnia się w kilku aspektach: rustykalnym, polerowanym, matowym, mozaikowym. Dodatkowo wszystkie aspekty są dostępne w szerokiej gamie kolorów, takich jak brąz, czerń, biel, różowy, zielony, szary, niebieski. Wystarczy, by zainspirować kreatywność projektantów, którzy opracowują oryginalne stoły o prostokątnych, okrągłych, owalnych blatach. Drewno, metal, miedź to materiały, które współgrają z zimnym pięknem marmuru.

Stoły z marmurowym blatem dopasowane do każdego pokoju

Stół marmurowy może zostać dopasowany do kształtu Twojego pokoju, bez względu na to czy będzie on stal w kuchni czy w domowym biurze. Spośród licznych propozycji stołu z marmurowym blatem wybrać można:

  • W dużej jadalni: wybierz imponujący rozmiarem stół! Aby zachować pewną równowagę, wybierz bardziej wyraziste krzesła.
  • W małej jadalni: kwadratowe stoły z łatwością dostosowują się do małych przestrzeni. A w razie potrzeby będą mogły stać dyskretne pod ścianą.
  • W kwadratowej jadalni: zapomnij o imponujących modelach, które pochłoną całą przestrzeń wizualną. Wybierz stół do jadalni z marmurowym blatem z cienkim blatem i delikatną podstawą.
  • W długiej jadalni: prostokątny stół idealnie wpasuje się w architekturę! Zamiast tego możesz zdecydować się również na dwa mniejsze stoły z marmurowym blatem, które połączysz.
  • W jadalni otwartej na salon: postaw na drewniany model, który łatwiej dopasuje się do przytulnego wystroju Twojego salonu.
  • W jadalni otwartej na kuchnię: stół jadalny nie powinien naruszać kuchni. Twoje stoły w jadalni i kuchni mogą być podobne do siebie kształtami i materiałami lub przeciwnie, grać kontrastami. Ustaw stół w taki sposób, aby dostęp do kuchni był łatwy.
  Drewniana komoda z przewijakiem – poradnik przedzakupowy dla młodych rodziców

Jak ustawić stół z marmurowym blatem?

Pamiętaj o zapewnieniu wystarczającej przestrzeni komunikacyjnej w swoim pokoju: pozostaw 70 cm dookoła stołu, a także odstęp 60 cm dla krzeseł. Twoje inne meble do jadalni nie powinny naruszać tej przestrzeni. W ten sposób zapewnisz również doskonała widoczność wyjątkowego stołu marmurowego do jadalni. Czytaj również Stół do jadalni z blatem marmuropodobnym

Previous post Badania na prawo jazdy Poznań – wszystko co musisz o nich wiedzieć
Drewniana komoda z przewijakiem Next post Drewniana komoda z przewijakiem – poradnik przedzakupowy dla młodych rodziców